Projelendirme

Projelendirme, su arıtma söz konusu olduğunda oldukça önemli bir süreci ve aşamayı göstermektedir.  Bu noktada öncelikle keşif evresi söz konusu olmaktadır. Gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesi adına su arıtma ünitesi gereksinimi bulunan tesislerde gerekli proje çalışmasının yürütülebilmesi için kapasite tayini işletme bilgileri, ham su değerlendirmesi bilgileri gereklidir. Bu hizmeti firmamız uzman çalışanları ile sağlamaktadır.

Keşif aşamasının ardından analiz noktasına gelinmektedir. Burada su özelliklerin bölgelere göre farklı olmasından ötürü doğru su arıtma projelendirme gerçekleştirilebilmesi için kapsamlı bir şekilde su analizinin yapılması söz konusu olmaktadır. Bu işlem firmamız tarafından oldukça büyük bir ciddiyetle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede doğru adımların belirlenebilmesi sağlanmış olmaktadır.

Keşif ve analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesinden sonra su arıtma tesisi projelendirme yapılmaktadır. Burada daha önceki süreçte elde edilen verilere uygun biçimde tesise yönelik en doğru ölçüde ve yüksek performansta işlemleri gerçekleştirecek, beklenti ve hizmet için en uygun sistem projelendirilmesi sağlanmaktadır. Bu noktada firmamızın uzman çalışanları çalışmaları yüksek standartlarda gerçekleştirmektedir.

Projelendirmenin ardından montaj işlemi aşamasına geçilmektedir. Burada projelendirme ve satışı gerçekleştirilmiş olan sistemlerin, işletmenin yapısı ve kullanımına uyum sağlayacak şekilde montajının gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Sistemlerin her bir noktasında uygun şekilde çalışmanın gerçekleştirilmesine dikkat edilmektedir. Sistemin tamamının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi ve tesliminin sağlanması için uzman ekibimiz özenle çalışmalarını sağlamaktadır.

Tüm işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından su arıtma sistemleri açısından herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde doğrudan devreye girilmekte ve uygun çözümlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece tam olarak çalışma sürecinin sorunsuz olduğu görülmeden teslim sağlanmamaktadır. Teslim sürecine kadar tüm aşamalarda büyük bir ciddiyetle işlemlerin gerçekleştirilmesine önem verilmektedir. Su arıtma konusunun endüstriyel alanda pek çok firma açısından öneminin farkında olunarak buna uygun hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Böylece hem cihazların uzun ömürlü olması hem de su kalitesi açısından en uygun sonuçların elde edilmesi olanaklı hale getirilmektedir.

Firmamız bugüne kadar pek çok farklı arıtma tesisi için projelendirme ve diğer su arıtma sistemleri hizmetlerinde bulunmuştur. Çalışmalara hala aynı disiplin ve özveriyle devam edilmektedir. Müşteri memnuniyeti temele alınarak beklenti ve ihtiyaca uygun projelendirmenin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.