Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, endüstriyel alanda gerekli olan su arıtma işlemlerinin gerçekleştirilmesini en kaliteli ekipmanlar, uzman çalışanlarla sağlamak yönünde şekillenmektedir. Bu bağlamda içme,  atık su arıtma, ilaç, gıda gibi pek çok farklı alana ve sektöre yönelik olarak arıtma sistemleri, ekipmanlar ve kimyasallar sunulması açısından hizmetler sağlanmaktadır. Ürünlerin satışı açısından pek çok avantaj sunmayı önemseyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren firmamız; beklentilerin karşılanmasına yönelik olarak gerekli değerlendirmelerin sağlanması konusunda büyük bir ciddiyetle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İşletmelerin, fabrikaların gerekliliklerinin doğru bir şekilde tespit edilmesinin ardından gerekli sistem seçenekleri ve hizmetlerin sunulmasına önem verilmektedir.

Tecrübeli proje ekibimiz, saha çalışanlarımız ve teknik destek ekibimiz sayesinde müşterilerimizin keşif, su analizi, projelendirme, teknik destek, su arıtma gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla; geniş hizmet ve ürün portföyümüzde bulunan seçeneklerle istenilen pek çok farklı kapasiteye uyum sağlayacak şekilde gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Bunların her biri açısından ekonomik koşullar sunulmasına önem gösterilmektedir. Ekonomik koşullar çerçevesinde kaliteli hizmetin atlanmaması ve uzun vadeli kullanım sağlayan ürün ve hizmetlerin sunulabilmesine ekstra önem verilmektedir. Müşterilerin beklentilerini bu çerçevede anlayabilmek adına iletişim konusunda ayrıca hassas yaklaşılmaktadır. Sorunların ve beklentilerin doğru bir şekilde tespit edilmesinin ardından gerekli işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için adımların atılması söz konusu olmaktadır.

Firmamızdan alınacak olan her bir hizmet konusunda alanında uzman kişiler çalışmalarını sürdürmektedir. Su arıtma konusunun firmalar açısından son derece temel bir noktada duran öneminin farkındalığıyla birlikte sorumluluk sahibi, alanına hakim ve bilgili çalışanların hizmet vermesine özen gösterilmektedir. Her bir alanda ayrıca ilgiyle yaklaşılmakta böylece karşılıklı iletişimin üst seviyede olmasına özen gösterilmektedir.

Firmamızdan müşterilerimize yüksek kalite standartlarında sağlanan ürün ve hizmetler; projelendirme, reserve osmosis sistemleri, kimyasallar, pompa ve sarf malzeme, deiyonizasyon sistemleri, deniz suyu arıtma, dezenfeksiyon üniteleri, yumuşatma sistemleri, filtrasyon sistemleri şeklindedir. Projelendirme aşamasında genel olarak verilecek olan hizmetin ve müşterilere sunulacak sistemin kapsamlı değerlendirmesi yapılmaktadır. Böylece genel olarak hizmetlerin müşterilerin beklentilerini karşılayacak, sorunsuz özellikte olabilmesi mümkün hale getirilmektedir. Diğer su arıtma hizmetlerinde ise kaliteli ürünlerin kullanılmasına özen gösterilmekte ve oldukça büyük bir ciddiyetle yaklaşarak hizmetlerin sorunsuz gerçekleştirilmesine dikkat edilmektedir.