Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz WATERCELL markası ile içme suyu, proses suyu ve atık su arıtımı konularında çalışmalar yapmaktadır. Deneyimli mühendis kadrosu ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti en cazip şartlarda sunabilmek amacı ile kurulmuştur.

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı projelerde arıtma sistemlerin projelendirmesi, imalatı, satış sonrası hizmetleri ve anahtar teslim taahhüt işleri konularında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

EMPA ailesi olarak amacımız ; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir.

Dünya’nın herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve imalatını yapıyoruz. Firmamız 2012’den beri su arıtma ve şartlandırma konularında büyük sanayi kuruluşlarında teorik ve pratik bilgi ve tecrübe birikimine sahip mühendisler tarafından yönetilmektedir.

EMPA müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, dizayn, imalat, satış konularında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

s6